08
лист.

Навіщо зволожувати або осушувати

Написав @-net on 08 листопада 2011.

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Климат в семье Для комфортного мікроклімату необхідна нормальна вологість повітря вприміщенні.
Санітарні норми рекомендують підтримувати в приміщенні відносну вологість 40-60% при температурі 20-24 ° С.

У квартирах і офісах, особливо взимку, цей показник далекий від норми.

Щоб домогтися оптимальної вологості, застосовують зволожувачі й осушувачі повітря. Основними джерелами вологи у квартирі, крім похмурої погоди, є кухня, ванна кімната і мешканці цієї квартири: люди, тварини і рослини.

Осушитель воздухаПри тривалій надмірної вологості повітря волога конденсується на вікнах увигляді крапельок води, можуть з'являтися чорні плями цвілі. При цьому псується меблі, швидше виходять з ладу побутові прилади. Стіни, стеля і внутристенной ізоляція поглинають водяні пари, що особливо руйнує їх, особливо у ванній кімнаті та кухні.

Повітря, що містить занадто багато вологи, що негативно впливає на здоров'я людей: гостріше відчувається холод і зростає небезпека виникнення інфекції. Хворі гіпертонією і атеросклерозом погано переносять вологу атмосферу.

Однак занадто низька вологість в приміщенні нічим не краще. Занадто сухе повітря також негативно позначається на здоров'я: при вологості менше 30% пересихають слизові оболонки органів дихання людини - це призводить до підвищення сприйнятливості до інфекцій. Люди з сухою шкірою найбільш чутливі до зниженої вологості.

Увлажнитель воздуха Дерев'яні меблі, музичні інструменти, паркетна дошка також страждають від сухого повітря. Недолік вологи в повітрі сприяє накопиченню статичної електрики і перешкоджає осіданню кімнатного пилу.

У нашому кліматі проблеми, пов'язані з низькою відносною вологістю, найчастіше виникають: в зимовий час, тому що свіжий зимове повітря досить сухий; при роботі побутового віконного кондиціонера, відвідного конденсат; при включеному опаленні.
А часом і при всіх трьох умовах одночасно, як це часто буває.

Тепер в боротьбу за здоровий мікроклімат вступили зволожувачі повітря іосушувачі повітря. У нашому інтернет магазині представлені зволожувачі, осушувачі повітря провідних виробників: ZENET, HoMedics, Electrolux, Plaston.

При використанні матеріалів сайту, обов'язкове активне посилання на www.a-net.com.ua

 

Додати коментар

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

Захисний код
Оновити

без вихідних

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!