Вибрационный массаж, вред и польза..

29
вер.

Написав @-net on 29 вересня 2011.

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Вибрационный массажВібраційний масаж представляє метод лікування механічними коливаннями, відтворюваними спеціальними вібромасажеромВібраційний масаж - найстаріший метод масажу, початок застосування якого в лікувальній практиці відноситься до минулого сторіччя. Більш ніж віковими дослідженнями було доведено, що вібраційний масаж має виражений терапевтичний ефект при самих різних патологічних процесах. Тому постійно вдосконалювалася його техніка, розширювалися області лікувального застосування, уточнювалися методики, показання та протипоказання. Було встановлено,

ще вібраційний масаж має виражену знеболюючу дію, що дія вібрації на організм супроводжується певними судиноруховий реакціями, вираженість яких залежить від локалізації впливу, якості і сили вібраційного фактора. Під впливом вібраційного масажу відбувається активізація окислительно-відновних процесів в м'язах, що сприяє швидкому зняттю втоми і відновлення їх працездатності. Вібраційний масаж робить позитивний вплив на нейрогуморальні процеси, що сприяє поліпшенню функціонального стану залоз внутрішньої секреції, вегетативного та центрального відділів нервової системи.
Показаннями для вібраційного масажу є захворювання і травми периферичного відділу нервової системи; гострі і хронічні форми інфекційного не специфічного поліартриту; бронхіальна астма поза стадією загострення, хронічна пневмонія у фазі ремісії; хронічні гастрити з секреторною недостатністю, хронічні захворювання жовчних шляхів, дискінезії кишечникуника; хронічні не специфічні запальні процеси придатків і гіпофункції яєчників. Вібраційний масаж застосовують також при хворобах очей, ЛОР-органів та інших органів і систем.
Вібраційний масаж в області спини проводять при хронічних процесах на грунті дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта, травм і інфекцій. Вплив роблять за допомогою напівкруглої гумової, силіконовою або пластмасовою насадок шляхом слабкої вібрації паравертебральних зон на рівні ураження. На больових точках і при міжреберної невралгії по нижньому краю ребер застосовують вібрації кульковими насадками. Про тривалість процедури – 3 -10 хв.

Вибрационный массажВібраційний масаж в області живота призначають при млявою в'ялою мускулатурі черевного преса, а також з приводу атонії шлунка і кишок, хронічних гастритів і холециститів. Для вібрації використовують напівкруглі гумові, силіконові та пластмасові насадки. М'язи передньої стінки живота масажують круговими рухами навколо пупка зліва направо і по ходу волокон прямих і косих м'язів. При масажі внутрішніх органів використовують слабкі циркулярні вібрації, повільно рухаючи вібромасажер в області проекції массируемого органу, а при масажі товстої кишки - по ходу її від сліпої кишки до сигмовидної. Тривалість процедур - 5 - 8 хв.
Вібраційний масаж, кінцівок виробляють при невритах і невралгіях периферичних нервів, парезах і паралічах, залишкових явищах травм м'язів, суглобово-зв'язкового апарату, кісток, для поліпшення лімфо-і кровотоку. Залежно від характеру патологічного процесу і анатомічних особливостей массируемого ділянки вибирають вібрамассажери, напрям масажних ліній і параметри впливів. Процедура - 3-5 хв.
Вібраційний масаж сечового міхура проводять при слабкості його мускулатури. Процедуру проводять після спорожнення сечового міхура. Масажують надлобковую область дзвоном-присосів слабкими циркулярними вібраціями. Тривалість процедури 5 -10 хв.
Вібраційні впливу застосовують і на інших областях тіла. Місцеві вібрації в лікувальних методиках поєднують з сегментарно-рефлекторними. Наприклад, для посилення скоротливої ​​здатності мускулатури матки спочатку роблять вібрацію (2-5 хв) над лобковим сраленням, а потім в області крижів (2-5 хв).
При неврозах серця спочатку слабо вібрують область серця спереду, а потім більш сильними вібраціями впливають з боку спини, в області лопатки зони - зліва.

Вибрационный массаж

В нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати вібромасажери для всього тіла, які виконують вібраційний масаж. А також багато позитивних відгуків від наших клієнтів придбала вібраційна платформа.
Науково доведено, що щоденне використання вібромасажу призводить до тривалого підвищення працездатності людини. Вібромасаж надає тонізуючу дію на массируемие тканини, а такжепротивовоспалительное і знеболююче. Для досягнення максимального ефекту застосовувати вібромасаж найкраще на біологічно активних точках (БАТ) і сегментарно-рефлекторних зонах.

При використанні матеріалів сайту, обов'язкове активне посилання на www.a-net.com.ua

 

Додати коментар

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

Захисний код
Оновити

без вихідних

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!