В чем же преимущество миостимуляции?

29
вер.

Написав @-net on 29 вересня 2011.

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

электростимуляция?Для початку давайте розберемося, що таке міостимуляція? Міостимуляцією (інша її назва - електростимуляція) називається застосування імпульсного струму для впливу на м'язи, тканини, нервові закінчення і внутрішні органи. Імпульсні електричні струми, які виробляє миостимулятор, змушують м'язи скорочуватися. Основний ефект миостимуляции полягає в тому, що відбувається

помітне зміцнення м'язових тканин. Надаючи одночасний вплив на стінки судин, міостимуляція посилює обіг крові та лімфи, а також допомагає нормалізувати жировий обмін і гормональний фон. Міостимулятори володіють позитивним дією на в'ялі м'язи і шкіру, допомагають боротися із зайвою вагою, целюлітом, відновлюють кровообіг, сприяють виведенню з організму шлаків і токсинів.Міостімуляція вважається заміною фізичним вправам. Чому все більше людей віддають перевагу міостимулятори реальним фізичним вправам або намагаються поєднувати пасивну гімнастику із заняттями спортом?

электростимуляция

Перша причина - швидкий і відчутний прогрес у розвитку мускулатури і формуванні фігури. Не потрібно починати «нове життя з понеділка» і ламати свій звичний уклад. Адже все тренування може проходити за книгою або - біля телевізора.
Друга причина - відсутнє навантаження на опорно-рухову систему, зведений до мінімуму знос суглобів, не буває травм.
По-третє, на відміну від спортивних ігор і механічних навантажень, міостимулятори не викликають загальної втоми. Це дозволяє без жодного ризику для здоров'я давати м'язам за один сеанс незрівнянно більше навантаження.Факт особливо важливий для людей похилого віку, або перенесли травму або втратили форму через малорухливого способу життя.
Крім цього, хочеться відзначити, що сам процес користування міостимулятором приємний і дуже комфортабельний. І, нарешті, вірно підібраний міостімулятор має величезною різноманітністю режимів - від спалювання калорій в битві із зайвою вагою, до детальної, скульптурної опрацювання окремих м`язів. Сучасні міостимулятори справляються з целюлітом, відновлюють кровообіг і життєву силу тканин, знімають біль і напругу.

При використанні матеріалів сайту, обов'язкове активне посилання на www.a-net.com.ua

Додати коментар

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

Захисний код
Оновити

без вихідних

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!