20
груд.

Турмалін - природний оздоровчий ресурс

Написав @-net on 20 грудня 2011.

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Турмалиновая продукция www.a-net.com.uaТурмаліни відносяться до підгрупи мінералів з групи борсодержащих алюмосилікатів. Назва каменю означає «різнобарвний магічний камінь». Колір турмалінів залежить від їх хімічного складу. До складу різних видів турмалінів входять магній, кальцій, марганець, залізо, літій, калій, натрій, хром і ванадій.Деякі кристали турмаліну мають кілька зон, пофарбованих у різні кольори, а також вони кристали називають «поліхромними». Зустрічаються мінерали з червоною серцевиною, облямованої світло-зеленої, темно-зеленою і зеленою зонами, і навпаки, з зеленим ядром і червоної зовнішньої зоною.

Турмалін - утворює призматичні, стовпчасті, голчасті кристали та радіально-променисті агрегати. Довжина кристалів може досягати десятків сантиметрів.Колір турмаліну варіює залежно від змісту заліза, марганцю, хрому.

Турмалиновая продукция www.a-net.com.ua

Хімічний склад: Na (Li, Al) 3 Al6 [(OH) 4 / (BO3) Si6O18]
Різновиди турмаліну:
Апіріт - рожевий, червоний, малиновий.
Ахроїт - безбарвний.
Верделіт - зелений.
Дравіт - коричневий.
Індіголіт - синій.
Рубеллит - рожевий, червоний, малиновий.
Хамелеон - оливково-зелений при денному освітленні, буро-червоний при штучному.
Шерл - чорний.

Турмалін поліхромний - багатоколірні кристали турмаліну.
Кавуновий турмалін - різновид поліхромного турмаліну, у якого серцевина червона або рожева, а зовнішня частина зелена.
У турмаліну дуже велика кількість різновидів, пов'язаних з відмінностями його складу, кольору, гемологічних особливостей.

Турмалиновая продукция www.a-net.com.uaДля кристалів турмаліну характерно прояв піроелектрика і п'єзоелектрики (вони електризуються при нагріванні, терті, тиску, причому один кінець кристала заряджає позитивно, інший - негативно). На кристалах турмаліну було вперше виявлено явище поляризації світла. Дослідження показують, що турмалін є єдиним кристалом серед усіх існуючих на землі мінералів, який володіє електричним полем. Не вимагаючи жодних додаткових умов і людської допомоги, після поглинання сонячної енергії, на поверхні турмаліну виникає електричний заряд.
Виділені турмаліном негативні іони, мікроструми та інфрачервоні промені дуже корисні для поліпшення здоров'я людини і середовища її обітанія.Прі застосуванні виробів з турмаліну, що протікає по його поверхні мікроструми виконує і балансує біоструми організму. Інфрачервоні промені допомагають розширити капіляри, стимулюють кровообіг, активізують клітини, прискорюють процес обміну речовин і підвищують опірність організму, стабілізують роботу нервової системи і нормалізують тиск.Турмалиновая продукция www.a-net.com.ua

Виділені турмаліном негативні іони швидко покращують якість повітря, стимулюють клітинний обмін речовин, підвищують життєву силу клітин, заспокоює нерви, усувають втому, нормалізують апетит. Крім того, негативні іони мають ефект стерилізації, дезінфекції та очищення повітря.
Поряд з цим, турмалін захищає людину від шкідливого впливу електромагнітного випромінювання та впливу геопатогенних зон. І тому вироби, що містять турмалін, здатні значно покращити стан здоров'я людини на клітинному, молекулярному рівнях і зміцнити функції імунної системи. Таким чином, турмалін являє собою рідкісний оздоровчий ресурс, подарований природою.

При використанні матеріалів сайту, обов'язкове активне посилання на www.a-net.com.ua.

Додати коментар

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

Захисний код
Оновити

067 160-40-52
050 131-75-33
044 229-65-88
без вихідних

Київ, вул. Миколи Лебедєва, 14а

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!