06
трав.

Сколіоз.

Написав @-net on 06 травня 2012.

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Массаж при сколиозеУсунення причин, що викликають викривлення хребта. Ніякі методи лікування не будуть ефективними, якщо людина продовжує неправильно сидіти, стояти, лежати або носити тяжкості в одній руці. Тому найважливіше завдання - постійно зберігати правильну позу.
Корекція сколіозу - процес тривалий і складний. Він може бути ефективним лише в тому випадку, якщо містить комплекс спеціальних заходів. Серед них по значущості виділяють наступні:

Систематичні заняття лікувальною гімнастикою не рідше 3 разів на тиждень тривалістю 30-45 хв. У заняттях включаються загальнорозвиваючі, спеціальні (коригуючі), дихальні вправи, вправи на розслаблення м'язів, вправи з неважкими предметами на голові. Коригуючі вправи спрямовані головним чином на зміцнення м'язів на протилежній стороні дуги. Вправи повинні бути складені досвідченим методистом лікувальної фізкультури у відповідності з характером і ступенем сколіозу.
Виконання різних фізичних вправ з метою оздоровлення організму, зміцнення м'язів, особливо м'язів спини і живота. Виконання руками симетричних рухів. Кращим засобом для навчання таким рухам є плавання брасом на спині, передачі м'яча двома руками, ходьба на лижах.
Необхідно навчитися відчувати правильне положення голови і надплечий, закріпити цей навик. Це краще робити перед дзеркалом: встати рівно, вирівняти лінію плечей, закрити очі, виконати будь-які рухи в плечових суглобах протягом 7-10 с (наприклад, кругові рухи); не відкриваючи очей, постаратися прийняти правильне положення, а потім відкрити очі і перевірити , чи вийшло. Досвід показує, що перші спроби бувають, як правило, невдалими. Цю вправу потрібно повторювати до тих пір, поки воно не вийде правильно.

мастер спинВикористання асиметричних поз. Розвантаження хребта можна поєднувати з асиметричною позою в положенні лежачи, сидячи, стоячи, у висі. Таку позу можна приймати навіть під час їзди в громадському транспорті (наприклад, при правостороннім грудному сколіозі слід тримати лівою рукою за поручень над головою, а праву руку опустити).
Розвантаження хребта. Це слід робити щодня, щоб знизити навантаження на хребет не тільки після занять фізкультурою, але і після довгого сидіння, стояння і ходьби. Найбільш ефективним є положення лежачи на спині або животі протягом 30-40 і більше хвилин. Навіть читати і виконувати деякі домашні завдання можна лежачи на животі. У цьому випадку треба підкласти невелику подушку під живіт, щоб не було сильного прогину в поперековому відділі хребта, а книгу тримати за межами дивана, на стільці, який нижче його, з таким розрахунком, щоб відстань від очей до книги становило 30-35 см.

мастер спин

Витягування хребта в різних вихідних положеннях (лежачи на похилій площині, або просто лежачи на спеціальній поверхні - Master Spin.

Масаж спини з метою зміцнення м'язів на стороні опуклості хребта і розслаблення м'язів на протилежній стороні дуги.

Перерахованим коригувальним заходам доцільно приділяти щодня не менше однієї години. Комплекс вправ при сколіозі не наводиться, тому що він повинен бать склад льон спеціалістом індивідуально.

На закінчення слід ще раз підкреслити, що всі названі дефекти постави переборні. І чим раніше почати систематично і з великим старанням виконувати наведені тут рекомендації, тим більше надії на успіх. Заняття будуть проходити емоційніше, якщо вправи виконувати у супроводі приємної музики з ритмом 80-100 тактів на хвилину.

При копіюванні матеріалів з сайту, обов'язкове активне посилання на www.a-net.com.ua

 

Додати коментар

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

Захисний код
Оновити

067 160-40-52
050 131-75-33
044 229-65-88
без вихідних

Київ, вул. Миколи Лебедєва, 14а

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!