05
бер.

Рефлексологія.

Написав @-net on 05 березня 2012.

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Рефлексология

Рефлексологія є унікальною додатковою методикою для підтримки здоров'я, яка включає в себе масаж все зон, головним чином стоп, використовуючи природну терапію дотиків. Основна концепція рефлексології полягає в ефективному зрівноважуванні розуму і тіла безпечним чином, допомагаючи справитися з напругою і стресами повсякденного життя.

Науково доведено, що рефлексологія є формою лікування, що включає в себе дотик до окремих зон стоп і рук, за допомогою чого відповідні частини тіла одержують стимуляцію.

Стимулювання стоп є природною терапією протягом століть. Стопах, які буквально носять нас протягом життя, часто ми приділяємо менше уваги, ніж має. Вони потребують максимальної турботи. Рефлексогенні зони на стопах подібні клавішах для натискання, які передають масаж на інше тіло.

РефлексологияРефлексологія дає можливість:

  • Справлятися з негативними явищами життя і стресами.
  • Знімати блокування енергії, що має своїм походженням напругу, що накопичилася в рефлексогенних зонах. Як тільки ці енергії звільняються, клітини організму потрапляють у більш вигідне становище, так як вони отримують більше енергії з поживних компонентів крові, більше кисню і нормальне проведення електричних імпульсів.
  • Полегшується біль і ви відчуваєте поліпшення здоров'я.
  • Ваша опірність захворювань і нездужань збільшується.
  • Рефлексологія робить ваше мислення більш чітким і концентрованим.
  • Отже, надаючи рефлекторний вплив на стопи, руки або вуха, ви можете допомогти нормалізувати функції вашого тіла.

На сьогоднішній день розроблені кращі масажери для ніг, які здійснюють тиску на рефлексогенні зони. Найбільш цікавими серед них є масажери Infraped II (Інфрапед II) і Reflexoped 2 (Рефлексопед 2), які точково масажує рефлексогенні зони. Вони надають розслаблюючу дію, стимулює кровообіг, знімає запалення та легкі болі, а також втома після важкого дня, проведеного на ногах. Ефективна стимуляція рефлексогенних зон ступень, гомілки, стегон впливає на весь організм людини.

При використанні матеріалів сайту, обов'язкове активне посилання на www.a-net.com.ua

Додати коментар

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

Захисний код
Оновити

без вихідних

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!