Масажери arrow Протипролежневі матраци

Протипролежневі матраци

Впорядкувати по:
Матрац для профілактики пролежнів Multi Support
8 850 Грн
Матрац для профілактики пролежнів Multi Support

Multi Support - це двошаровий матрац з в'язкопружного пеноматериала для профілактики пролежнів і як допоміжний засіб при лікуванні хворих зі середнім або високим ризиком утворення пролежнів / категорія II (EPUAP), з підвищеною комфортом. Також підходить для використання в якості зручного матраца для спеціального догляду за пролежневими хворими в домашніх і стаціонарних умовах. Для пацієнтів з масою тіла від 40 до 140 кг.


[Докладніше...]

Рейтинг 3.8 из 5. Голосов: 13


Протипролежневий матрац з компресором M-8
1 795 Грн
Протипролежневий матрац з компресором M-8

Матрац протипролежневий з компресором M-8. Використання матраца знижує ризик утворення і розвитку пролежнів і створює сприятливі умови для медикаментозної та постхірургічної терапії.


[Докладніше...]

Рейтинг 3.8 из 5. Голосов: 73


Матрац проти пролежнів «Soft air plus wds»
21 900 Грн
Матрац проти пролежнів «Soft air plus wds»

Крупноячеистой система soft air plus wds складається з 19 окремих знімних нейлонових осередків. Використовується для профілактики пролежнів у пацієнтів і як допоміжний засіб при лікуванні хворих із середнім або високим ризиком утворення пролежнів / аж до стадії IV (EPUAP). Трикамерна система (ABC) має цикл змінного тиску від 5 до 20 хвилин і призначена для пацієнтів вагою від 30 до 150 кг. Система має функцію статичного тиску. В основі матраца, вмонтований пенополіуретановий матраc 5 см завтовшки, тому на ліжку ніякий інший додатковий матраc не потрібен.


[Докладніше...]

Рейтинг 4.9 из 5. Голосов: 50


Матрац проти пролежнів Pro air 200
2 750 Грн
Матрац проти пролежнів Pro air 200

Pro air 200 - Протипролежнева система, система має цикл змінного тиску 10 хвилин. Дуже тихий компресор (до 30 дб) з вбудованою протівовібраціонной системою (AVS), легкий в підключенні і зверненні.


[Докладніше...]

Рейтинг 4.7 из 5. Голосов: 101


Протипролежневий надувний матрац М-9
3 050 Грн
Протипролежневий надувний матрац М-9

Протипролежневий надувний матрац з компресором, трубчастий М-9 призначений для лежачих хворих, профілактики та попередження трофічних порушень м'яких тканин при тривалому постільному режимі, ефективний при лікуванні опікової хвороби, також має виражену терапевтичним ефектом при лікуванні травм і захворювань хребта. Протипролежневий Мартас M9 призначений для безперервної роботи для застосування як в медичних установах, так і будинку.


[Докладніше...]

Рейтинг 3.8 из 5. Голосов: 88


Матрац проти пролежнів Soft air simplex wds
6 500 Грн
Матрац проти пролежнів Soft air simplex wds

Soft air simplex wds - це крупноячеистая система змінного тиску, що застосовується для профілактики пролежнів і як допоміжний засіб при лікуванні хворих з невисоким і середнім ризиком утворення пролежнів / стадії I - II (EPUAP). Двокамерна система (АB система) призначена для пацієнтів вагою від 30 до 140 кілограмів. Система складається з насосного агрегату, матраца у вигляді 21 окремій орендованій поліхлорвінілової осередку і чохла з високоякісного поліуретану. Для більшого комфорту пацієнта, система має функцію статичного тиску, що дозволяє використовувати систему для пацієнтів, у яких змінна тиск викликає біль і судоми. Функція перемикання змінного тиску на статичний, здійснюється натисненням однієї кнопки.


[Докладніше...]

Рейтинг 4.9 из 5. Голосов: 66


Протипролежневий матрац soft air wds
9 800 Грн
Протипролежневий матрац soft air wds

Система soft air wds складається з 17 окремих зйомних нейлонових балонів. Використовується для профілактики пролежнів у пацієнтів і як допоміжний засіб при лікуванні хворих з невисоким і середнім ризиком утворення пролежнів / стадії III (EPUAP). Трикамерна система (АBC система) має цикл змінного тиску від 5 до 20 хвилин і призначена для пацієнтів вагою від 30 до 140 кг. Забезпечує максимальний комфорт пацієнтові, осередки відповідають природним контурам тіла, створюючи оптимальне, дуже низький тиск. Для додаткового охолодження тіла пацієнта, матраc має лазерну перфорацію. Три головні елемента матраца статичні.


[Докладніше...]

Рейтинг 4.9 из 5. Голосов: 40


Матрац протипролежневі Аir foam Hybridsystem
29 300 Грн
Матрац протипролежневі Аir foam Hybridsystem

Аir foam Hybridsystem - це крупно-чарункова допоміжна система змінного тиску, що застосовується для профілактики пролежнів і як допоміжний засіб при лікуванні хворих з високим або дуже високим ризиком утворення пролежнів / категорія IV (EPUAP). Унікальна, запатентована конструкція (гібрид), яка складається з 10 окремих знімних осередків з поліуретану з інтегрованим ядром, що складається з конструкції пенополіуретанa з посиленими краями, легко пропускають повітря. Ця конструкція може застосовуватися для тривалого транспортування пацієнта якщо немає можливості підключення компресора до електромережі. Трикамерна система (ABC) має цикл змінного тиску від 5 до 20 хвилин і призначена для пацієнтів вагою до 150 кг.


[Докладніше...]

Рейтинг 4.8 из 5. Голосов: 21


Протипролежневі матрац Аrsos soft
49 440 Грн
Протипролежневі матрац Аrsos soft

Аrsos plus - це крупно-чарункова допоміжна система змінного тиску, що застосовується для профілактики пролежнів і як допоміжний засіб при лікуванні хворих з високим або дуже високим ризиком утворення пролежнів / категорія IV (EPUAP). Трикамерна система (ABC) має цикл змінного тиску від 5до 20 хвилин і призначена для пацієнтів вагою від 150 до 250 кг. Нова розроблена функція екстреного видалення повітря з матраца. Компресор dexos ® light wds (НОВИНКА), має енергозберігаючий автоматичний старт-стоп режим, вбудовану противібраційний систему (AVS) і оснащений повітряним фільтром, дуже легкий в підключенні і бращенія.


[Докладніше...]

Рейтинг 4.0 из 5. Голосов: 22


Протипролежневий матрац Аrsos soft
49 440 Грн
Протипролежневий матрац Аrsos soft

Матрац Аrsos soft профілактика пролежнів і як допоміжний засіб при лікуванні хворих з високим або дуже високим ризиком утворення пролежнів / категорія IV (EPUAP). Унікальна, запатентована конструкція (гібрид), яка складається з 28 окремих знімних осередків з поліуретану з інтегрованим ядром, що складається з конструкції пенополіуретанa з посиленими краями, легко пропускають повітря. Ця конструкція може застосовуватися для тривалого транспортування пацієнта якщо немає можливості підключення компресора до електромережі. Arsos soft виготовлена ​​спеціально для пацієнтів з кахексією і дітей. Трикамерна система (ABC) має цикл змінного тиску від 5 до 20 хвилин і призначена для пацієнтів вагою від 20 - 100 кілограмів.


[Докладніше...]

Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 30
Матраци проти пролежнів .

Як вибрати матрац протипролежневий ? ☎ ( 050) 131-75-33 .

У пацієнтів із захворюваннями опорно - рухового апарату, постійно прибувають в нерухомому стані, підвищений ризик розвитку пролежнів .

Багато хто помилково вважає , що пролежні з'являються через нестачу " провітрювання, вентиляції " або " повишеной вологості " шкіри .. Але не це призводить до утворення пролежнів на тілі.

Пролежні - представляють собою пошкодження шкірного покриву через порушення рециркуляції кровів місцях де на шкіру впливають кісткові виступи, через що відбувається відмирання клітин.

Одним з ефективних методів запобігання, а так само лікування пролежнів є протипролежневі матраци. Вони являють собою порожні камери поперемінно здувающіеся і наповнюються повітрям. За рахунок зміни точок тиску на тіло пацієнта відновлюється кровообіг, а так само насичення шкірних покривів киснем в потенційно небезпечних місцях, зникає ризик появи пролежнів і відбувається процес загоєння вже уражених тканин.

Для правильного вибору протипролежневі матрац зверніть увагу:

Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений протипролежневі матрац . В основному при їх виготовленні застосовують два типи матеріалу: міцну вінілову клейонку (ПВХ) і прогумовану тканину (ПВХ + нейлон ) . Кожен матеріал має свої плюси і мінуси.
До плюсів клейонки можна віднести: легкість прибирання, досить протерти матрац ганчіркою; ремонтопридатність, майже до кожного матрацу додається ремкомплект .
Плюси прогумованої тканини в тому, що тканина більш теплий матеріал ніж клейонка, і пацієнту на ній більш комфортно. Є моделі протипролежневі матраців, робоча область яких має мікроперфорацію (безліч мікроскопічних дірочок), що забезпечує вентиляцію тіла пацієнта, і підвищує рівень комфорту.

Для функціонування протипролежневі системи потрібно компресор, при його виборі варто звернути увагу на рівень шуму. Так як компресор повинен постійно перебуває в роботі, рівень видаваного його мотором шуму не повинен перевищувати комфортних 5-10 Дб.

Матраци проти пролежнів бувають двох видів: комірчасті і трубчасті. 

Комірчасти матраци призначені для профілактики пролежнів і лікування їх на I -й початковій стадії, трубчасті призначені для лікування пролежнів на II - IV стадіях.

При виборі протипролежневі матрац (системи) звертайте увагу на розмір матраца, вага пацієнта, який може витримати матрац.

На нашому сайті Ви можете отримати повну інформацію, вибрати і купити протипролежневі матраци (системи). Запам'ятайте, кожна Протипролежнева система має свої характеристики. Це слід враховувати при виборі.

Оформити замовлення на кращі матраци проти пролежнів можна по Інтернету. Для цього просто заповніть заявку на нашому сайті, або просто зателефонуйте.

Якщо Ви вже придбали, то залиште на протипролежневі матрац відгуки .

Відзначимо також, що ми готові виконати замовлення на протипролежневі матраци - оптом для лікарень і клінік.

Протипролежневі матраци купити в Києві.

Матрац протипролежневий купити в Україні. 


Востаннє змінено: 23.02.2020, 14:35
067 160-40-52
050 131-75-33
044 229-65-88
без вихідних

Київ, вул. Миколи Лебедєва, 14а

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!