Производители массажного оборудования и массажеров, увлажнителей

Компанія Demix

Компанія Demix виникла в 1994 році, коли російський ГК «СПОРТМАСТЕР» вирішив створити власну універсальну спортивну марку. Протягом цього часу асортимент Demix неабияк поповнився новими моделями, які повністю відповідають запитам покупців. Під брендом Demix можна придбати спортивний одяг, взуття та аксесуари для всієї родини, фітнес обладнання.

Німецька компанія ADL GmbH

Німецька компанія ADL GmbH

Вона була заснована в 1996 році, її діяльність почалася з виробництва медичних матраців, протипролежневі матраців з пінополіуретану а так само протипролежневі подушок для сидіння. У 1999 році, компанія почала розробку та власне виробництво протипролежневі систем. Компанія ADL-має три дочірні компанії Pro Silicon GmbH (pro-silicon.de), Size Wise Rentals GmbH (sizewise.de), HOZ Medi Werk GmbH & Co.KG (hoz-medi-werk.de) а так само свої представництва в Австрії, Нідерландах, Франції. Продукція компанії продається в багато країн Європи і світу.

26
лип.

Компанія "Everlast"

Компания "Everlast"Everlast Worldwide Inc - компанія розробляє і виробляє спортивні товари, спорядження та екіпіровку для боксу та фітнесу під торговою маркою Everlast. Марка "Everlast" давно стала синонімом слова Бокс. Компанія "Everlast" є визнаним лідером світового ринку боксерського спорядження та обладнання. Цікава історія створення компанії: марка "Everlast" була зареєстрована в 1910 році Якобом Голомб в Бронксі (Нью-Йорк) для фірми, що виробляє спорядження для плавців.

04
квіт.

Компанія "Nuga Medical Co., Ltd"

Написав @-net.

Компания "Nuga Medical Co., Ltd"Компанія "Nuga Medical Co., Ltd" (Південна Корея) - світовий лідер у виробництво і продаж обладнання для профілактики та реабілітації здоров'я.

Компанія Body Sculpture

Купить тренажеры www.a-net.com.uaСпочатку марка Body Sculpture була запропонована компанією Bellow Equipment в 1965 році. Значні зміни для Body Sculpture припали на 1990 рік,коли марка перейшла під контроль Solex Industry. Протягом десятиліття Body Sculpture набирала обертів під керівництвом пана Лена Ц. Янга, ставши визнаним світовим брендом.

Компанія Family Inada

Массажные кресла купить www.a-net.com.uaКомпанія Family Inada - бренд № 1 у світі масажних крісел.

Инада ніколи не відволікала свої сили на інші напрямки - на чолі завжди стояла ідея створення кращих в світі масажних крісел. Компанія Инада - завоювала всю свою світову славу на ринку масажних крісел. Компанія Family Inada заснована в березні 1962 року. Штат співробітників складає 375осіб.

Компанія Wellness System World LLP

Массажные кресла купить www.a-net.com.ua Компанія Wellness System World LLP (Велнес Систем Ворд), головний офіс якої знаходиться в м. Бірмінгем, Великобританія, відома тим, що розробляє і впроваджує масажне та інше фізіотерпевтіческое обладнання під торговою маркою «острівець здоров'я». Продукція компанії широко представлена ​​в країнах Європейського союзу та СНД. Для розробки обладнання компанія Wellness System World LLP залучає кращих фізіотерапевтів та експертів у сфері здорового способу життя. Для того, щоб кожна людина мала можливість ознайомитися з масажним обладнанням, компанія Wellness System World LLP створює мережу торгових майданчиків «острівецьздоров'я».

23
січ.

Бренд NordicTrack

Бренд NordicTrack - ідеальне поєднання високих технологій та інновацій, простоти у використанні і елітного дизайну. Це робить його лідером домашнього обладнання для фітнесу. Обладнання NordicTrack окрім відмінних технічних характеристик має низку унікальних функцій, в тому числі підтримкою Google Maps та інтеграцією в інтернет, покликаних зробити користувальницький досвід максимально комфортним і цікавим.

Компания MIDEA

Купить кондиционер www.a-net.com.uaКомпанія MIDEA Holding Co., Ltd була заснована в 1968 році і з цього часу досягла і успішно утримує лідируючі позиції в світовому рейтингу виробників кондиціонерів. Справжнім тріумфом для MIDEA і об'єктивним результатом визнання якості продукції стало створення у 2004 році Спільного підприємства з Toshiba-Carrier з виробництва кондиціонерів, в т. ч. і під торговою маркою Toshiba. На даний момент група компаній MIDEA Holding Co., Ltd виробляє продукцію по всьому спектру кліматичної техніки: побутові, комерційні та промислові системи кондиціонування.Основна гордість компанії - безумовне якість продукції, що випускається.

Компанія iREST

Irest www.a-net.com.ua Wenzhou Shengli Healthcare Equipment Co., Ltd - найбільша фабрика в Китаї, яка з 2003 року спеціалізується на складанні масажного обладнання підбрендом «iRest». До травня 2008 року загальна площа виробництва нараховувала 80 000 кв.м. На сьогоднішній день ця площа збільшена до 180 000 кв.м.

Компания "Young Medical Co., Ltd"

Компания Young Medical www.a-net.com.uaКомпанія "Young Medical Co., Ltd" (Південна Корея) спеціалізується на виробництві та продажу обладнання для профілактики та відновлення здоров'я людини. З 1999року обладнання торгової марки "Young Medical Co., Ltd" - "Медицина молодості" отримало визнання і широко використовується в Японії, Китаї, Колумбії, Гон Конзі, Угорщини, Росії, Туреччини. У 2006 році компанія почала експортувати свою продукцію в Китай, де було відкрито понад 150 демонстраційних залів, що представляють унікальний метод оздоровлення на зігріваючих турманієвий матах.

Компанія Electrolux

electroluxКомпанія Electrolux є світовим лідером з виробництва побутової техніки для домашнього та професійного застосування. Щорічно в 150 країнах продається більше ніж 40 мільйонів виробів Electrolux. Історія всесвітньо відомого шведського концерну почалася з 1901 р., коли Аксель Веннер-Грензаснував фірму А.B.Lux. У 1912 р. компанія показала світові перший в історії людства побутовий пилосос. У 1919 р. з'явився бренд Electrolux. Пізніше Електролюкс потряс світ винаходом абсорбційного холодильника, який до цихпір виробляє холод від будь-якого джерела тепла.

Компанія ZENET

ZENETZenet - це успішна німецька компанія, відмінно зарекомендувала себе на ринку масажного обладнання і товарів для здоров'я. Продукція ZENET дуже популярна в Європі, а в останні роки користується все більшим попитом і серед українських споживачів.

Компанія Rongtai

rongteiКомпаніяRongtai (RT)
Шанхай Технологія Фітнес Rongtai (Rongtai Development Co Ltd) - провідний виробник і експортер масажного обладнання в Китаї - заснований в 1997 в Шанхаї. Займає площу більше 38 000 кв. м, і знаходиться в 30 хвилинах їзди від Аеропорту Hongqiao.

Компанія Casada

CasadaНімецька компанія Casada Group GmbH безумовний світовий лідер з виробництва товарів для здоров'я. Масажне устаткування, торгової марки Casada Gmbh розроблено кращими світовими фахівцями в галузі охорони здоров'я та інноваційних технологій. Вироблено з високо якісних та екологічно чистих матеріалів з дотриманням усіх Європейських стандартів якості.

Компанія Сooper & Hunter

cooper&hunterАмериканська компанія Сooper & Hunter, начилась з об'єднання зусиль трьох великих промислових підприємств на базі CS Cooper Company - Hunter Manufacturing Company і Brunner Manufacturing Company. В результаті чого в 1916 році була створена компанія Cooper & Hunter International Corporation, напрямком якої є виробництво кліматичної техніки Сooper & Hunter.

Компанія Plaston AG

boneco http://www.a-net.com.uaВиробник Boneco - швейцарська компанія Plaston AG (торгові марки Boneco і Air-O-Swiss) - творець і впевнений лідер на світовому ринку зволожувачів і очищувачів повітря. Ось вже більше 40 років продукція компанії Plaston AG ефективно вирішує проблеми сухого і забрудненого повітря в приміщеннях, де людина проводить близько 80% свого часу. Найбільший у світі науково-дослідний і конструкторський центр компанії Plaston AG не припиняє розробляти кліматичні прилади, завдання яких створювати здорове середовище для проживання.

без вихідних

Наші товари

Акции и Скидки!