Інші корисні і потрібні покупки arrow Нефритове намисто JADE NECKLESS і браслет JADE BRACELET
Масажний матрац з функцією підігріву ZENET ZET-780Мікрострумові рукавички для процедур мікрострумової терапії

Нефритове намисто JADE NECKLESS і браслет JADE BRACELET
Показати велике зображення


Нефритове намисто JADE NECKLESS і браслет JADE BRACELET

Ціна: 4 490 Грн


Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

 

Нефритове намисто JADE NECKLESS і браслет JADE BRACELET

Нефритовое ожерелье JADE NECKLESS и браслет JADE BRACELET

Унікальна лімітована колекція від компанії «HEALTH ISLAND», Нефритовий браслет Jade Bracelet і Нефритове намисто Jade Neckless стане незамінним аксесуаром в Вашому образі здорового і впевненого в собі успішної людини!

Нефрит вважається каменем здоров'я! За свою природну здатність перетворювати тепло нашого тіла, в інфрачервоне тепло високої якості, яке стимулює клітини людського організму до самовідновлення і очищення.

Завдяки цій властивості нефрит благотворно впливає на сон, покращує обмін речовин, роботу серцево-судинної та імунної систем.

Для цього була створена спеціально лімітована колекція браслета Jade Bracelet і намиста Jade Neckless, щоб постійно нефрит оздоровлював Вас. Браслет і намисто, де намистини масажними рухами стимулюють акупунктурні точки на зап'ясті і шиї.

Унікальний подарунок нефритове намисто JADE NECKLESS і браслет JADE BRACELET! Це вишуканий спосіб подбати про здоров'я рідних і близьких.

Нефритовое ожерелье JADE NECKLESS и браслет JADE BRACELET


Если у Вас уже есть Нефритове намисто JADE NECKLESS і браслет JADE BRACELET, пожалуйста, поделитесь Вашими впечатлениями и оставьте отзывы. Если интересует Нефритове намисто JADE NECKLESS і браслет JADE BRACELET и Вы хотите купить, но есть вопросы о качестве, наличии, доставке или другие- задайте вопрос в "Коментариях, или "звоните 050 131-75-33, 067 160-40-52, 044 229-65-88 и мы ответим.

Додати коментар

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

Захисний код
Оновити

Масажний матрац з функцією підігріву ZENET ZET-780Мікрострумові рукавички для процедур мікрострумової терапіїВостаннє змінено: 20.09.2018, 05:59

массажер антицеллюлитный массажер скульптор тела  кресло массажер  массажер для глаз  массажер для спины автомобильный массажер спины где купить роликовый массажермассажеры с доставкой массажеры цена массажеры для спины

067 160-40-52
050 131-75-33
044 229-65-88
без вихідних

Київ, вул. Миколи Лебедєва, 14а

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!