Масажери arrow Масажні ліжка arrow Масажне ліжко nuga best NM-4000
Масажне ліжко nuga best NM-5000Водоналивний мішок CENTURY BOB-BOX

Масажне ліжко nuga best NM-4000
Показати велике зображення


Масажне ліжко nuga best NM-4000

Ціна: 59 000 Грн


Рейтинг 3.9 из 5. Голосов: 79

 

Масажне ліжко nuga best NM-4000 (рожеве) допоможе при таких недугах: остеохондроз хребта, радикуліт, ревматоїдний артрит, депресивні стани, неврози, артеріальна гіпертонія, виразкова хвороба шлунка, гастрити, холецистити, пневмонія, бронхіальна астма, простатит - це далеко неповний список захворювань, з якими бореться масажер.
Виготовлений з турманієвої сплаву проектор, вбудований в мат масажера, рухається вздовж хребта і забезпечує точковий масаж, а також прогріває тіло довгохвильовими інфрачервоними променями. При цьому м'язи спини розслабляються, зв'язки розігріваються, і відбувається корекція хребта.
П'яти кульковий проектор - виготовлений з напівдорогоцінного каменю нефрит, який при нагріванні виробляє корисне для здоров'я довгохвильове інфрачервоне тепло. Це тепло підвищує імунітет і активність клітин в області дії променів.

П'яти кульковий проектор має ергономічний дизайн, який зводить до мінімуму втрату енергії довгохвильового інфрачервоного тепла. Він може щільно прилягати до будь-якої частини людського тіла. Рекомендовано прикладати в область прояви болю.

Пульт дистанційного керування - просте натискання кнопок дозволяє легко вибрати бажані режими роботи масажера і температуру. Два дисплея відображають встановлену і фактичну температуру. Пульт дистанційного керування можна легко помістити в спеціальну підставку і тимчасово зберігати його там.
Турманієвий масажер зареєстрований в Міністерстві Охорони Здоров'я України і може застосовуватися в медичній практиці.
Способи застосування турманієвого масажера:
Для щоденного використання рекомендується основний режим масажу зі стандартним положенням тіла на основному мате (голова на рівні краю основного мату).
Автоматичний масаж, програма розроблена конструкторами медичного обладнання. При цьому режимі роли ходять вздовж спини 3 рази без зупинки. Потім зупиняються в області поперекового відділу, пересуваються послідовно на грудний, шийний і повертаються на попереково-крижовий відділ. Тривалість зупинки 2 хвилини (для локального прогрівання і точкового припікання).
Лінійний масаж:
Положення як в автоматичному режимі. Використовується для зняття напруги і втоми м'язів спини. Не є лікувальним масажем. Ефективно використовувати після основного режиму для більш ефективного витягнення і запобігання хворобливих відчуттів.
Шийно-грудний масаж:
Цей спосіб дозволяє ролам внутрішнього проектора активно впливати на шийний і грудний відділ хребта.
Масаж в області попереку:
У такому положенні роли внутрішнього проектора активно впливають на поперековий і крижовий відділ хребта. Голова виступає за край основного мату на 10-15 см.
Масаж живота:
Використовується в ручному режимі, за допомогою пульта управління, доводити роли тільки до сонячного сплетіння.
Масаж ніг:
Рекомендується перед масажем на основному мате. Можливо використовувати, як автоматичний режим, так і лінійний чи ручного в залежності від потреб користувача.

Технічна характеристика:

 • Тип: масажне ліжко
 • Модель: NM-4000 (рожеве)
 • Пульт ДУ - є
 • Додатковий мат з керамічними дисками з турманію - є
 • Регулювання температури нагріву турманієвої мата - є (від 40 до 70 ° С)
 • Наявність ручного режиму і автоматичних режимів роботи.
 • П'яти кульковий проектор з плафонами з нефриту - є
 • У сполучної панелі знаходяться гнізда для п'яти кулькового проектора, миостимулятора і пульта дистанційного керування. Таким чином, апаратом може користуватися відразу вся родина або одна людина застосовувати всі функції одночасно.
 • Регулювання висоти - є. Яка дозволяє встановлювати виріб під кутом 10, 20 або 30 градусів. Це дає можливість використовувати массажер відповідно до індивідуальних потреб.
 • Низькочастотна подушка для миостимуляции з поясом (6 режимів роботи)
 • Функція витяжки хребта - є
 • Основний мат: 113 х 61 х 11 см
 • Додатковий мат: 75 х 61 х 11 см
 • Каркас: 184 х 63 х 48 см
 • Вага: 53 кг
 • Ел. споживання: max - 170 Вт
 • Напруга: 220 В
 • Частота - 50 Гц
 • Гарантія - 1 рік
 • Виробництво: «NUGA MEDICAL CO., LTD»  / Південна Корея.

Если у Вас уже есть Масажне ліжко nuga best NM-4000, пожалуйста, поделитесь Вашими впечатлениями и оставьте отзывы. Если интересует Масажне ліжко nuga best NM-4000 и Вы хотите купить, но есть вопросы о качестве, наличии, доставке или другие- задайте вопрос в "Коментариях, или "звоните 050 131-75-33, 067 160-40-52, 044 229-65-88 и мы ответим.

Додати коментар

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

Захисний код
Оновити

Масажне ліжко nuga best NM-5000Водоналивний мішок CENTURY BOB-BOXВостаннє змінено: 29.05.2020, 20:49
067 160-40-52
050 131-75-33
044 229-65-88
без вихідних

Київ, вул. Миколи Лебедєва, 14а

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!