Масажери arrow Масажні ліжка

Масажні ліжка

Впорядкувати по:
Масажне ліжко F100-1

Для масажного ліжка F100-1 обрано один з найкращих в Китаї видів нефриту в якості інфрачервоного випромінювача, який активізує роботу гормонів, покращує фізіологічні процеси, сприяє виведенню токсинів з організму.


[Докладніше...]
20 800 Грн

Рейтинг 3.6 из 5. Голосов: 12

Nuga Best NM-5000 PLUS

У моделі масажного ліжка Nuga Best NM-5000 PLUS збільшена на один ряд площа турманієвого килимка на додатковому мате обладнання. Додано 14 керамічних дисків з турмания для підвищення ефекту лікування. Є функція припікання, прогрівання довгохвильовими інфрачервоними променями.


[Докладніше...]
74 000 Грн

Рейтинг 4.4 из 5. Голосов: 79

Масажне ліжко Nuga Best NM-5000

Масажне ліжко NM-5000 складається з основного і додаткового матів. В основній мат вбудований внутрішній проектор, він складається з 7-ми нефритових ролів. Шість парних ролів і 7-й непарний рол, призначений длямасажу шиї (його температура не перевищує 37⁰С). Внутрішній проектор, м'яко рухаючись вздовж хребта, забезпечує лінійний масаж, точковий масажпо типу тиску пальцем, прогрівання, щадне витягування і точкове припікання біологічно активних точок (70⁰С).


[Докладніше...]
74 000 Грн

Рейтинг 3.9 из 5. Голосов: 66

Масажне ліжко Nuga Best NM-4000

Масажне ліжко Nuga Best NM-4000 допоможе при таких недугах: остеохондроз хребта, радикуліт, ревматоїдний артрит, депресивні стани, неврози, артеріальна гіпертонія, виразкова хвороба шлунка, гастрити, холецистити, пневмонія, бронхіальна астма, простатит - це далеко неповнийсписок захворювань, з якими бореться масажер.


[Докладніше...]
54 000 Грн

Рейтинг 4.0 из 5. Голосов: 61

Нуга Бест N5
 • Ліжко Nuga Best N5 - НОВИНКА
 • Витягування хребта
 • Припікання
 • Точковий масаж
 • Прогрівання довгохвильовими інфрачервоними променями
 • Міостімуляция низькочастотними струмами
 • Іонізація
 • Гарантія - 12 місяців.
 • Виробництво: «NUGA MEDICAL CO., LTD» (Південна Корея).

[Докладніше...]
81 000 Грн

Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 6Ліжко для масажу

Досить високою популярністю серед людей, що прагнуть покращити своє здоров'я, користується ліжко масажне нефритова. Її цілюща дія заснована на властивостях мінералу - нефриту, який містить безліч корисних для людини мікроелементів. Залізо, кальцій, цинк сприяють стимуляції кровообігу, що збільшує опірність організму багатьом захворюванням, також корисними властивостями володіє і турманієва кераміка. Використовуючи масажні ліжка, багатьом жінкам не доведеться часто відвідувати салон краси, так як регулярні процедури масажу мають благотворний косметичний ефект: структура шкіри стає більш гладкою і поступово проходить целюліт. Масажне ліжко рекомендована до використання підліткам як профілактичний засіб в боротьбі за правильну поставу. Тому наш інтернет-магазин пропонуємо Вашій увазі найякісніші та найефективніші масажні ліжка від провідних зарубіжних виробників. У масажному ліжку об'єднані знання традиційної східної медицини і сучасні західні технології. Для створення нефритової продукції використовувалися новітні німецькі інженерні розробки і тривалий досвід в області виробництва масажного обладнання.

Купити масажне ліжко.

Масажне ліжко ефективно забезпечує:

 • точковий масаж біологічно активних точок
 • функцію витягування хребта
 • прогрівання біологічно активних точок
 • вплив інфрачервоним теплом

Масажне ліжко служить для профілактики, лікуванню захворювань і просто для отримання задоволення.


Востаннє змінено: 18.10.2017, 18:30
067 160-40-52
050 131-75-33
044 229-65-88
без вихідних

Київ, вул. Миколи Лебедєва, 14а

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!