29
вер.

Масаж

Написав @-net on 29 вересня 2011.

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Масаж - це одна з найефективніших процедур, які запобігають в'янення і старіння шкіри. Секрет чудодійної сили масажу полягає в тому, що при ньому забезпечується приплив крові до клітин (поліпшується кровообіг).

Масаж активізує захисні сили організму, сприятливо діє на нервову систему, підвищує настрій, працездатність, знімає фізичне і розумове стомлення,нормалізує сон, допомагає зберегти еластичність шкіри, красиву поставу, пружність і силу м'язів. Всього, що може масаж, мабуть, і не перерахуєш!

Корисний будь масаж: мануальний, точковий або виконаний за допомогою масажерів. Щоб отримати від масажу ефект, необхідно знати основні прийоми і їх призначення. Наприклад, погладжування і розминання діють заспокійливо, а поплескування і лупцювання - збудливо. Пам'ятайте, що короткий, енергійний масаж збуджує, а повільний і тривалий, навпаки, заспокоює.

Головний принцип, який необхідний дотримуватися при виконанні загального масажу тіла, - послідовність, тобто почергове використання всіх основних прийомів: погладжування, розтирання, розминання та потряхивания. Починати потрібно з масажу спини, хребта і комірної зони.

Тепер про самих прийомах, за допомогою яких Ви зможете зробити масажсобі або кому-небудь. Прийоми поділяються на основні і допоміжні. До основних відносять погладжування, розтирання, розминка і потряхіваніе (один з різновидів потряхивания - вібрація).

Допоміжні прийоми - це прасування і погладжування, які можуть бути Граблеобразное, гребенеподібне і щипцеобразноє. Всі ці масажні прийоми повинні виконуватися саме в тій послідовності, в якій описані.

Кожен з прийомів готує організм до проведення наступного, роблячи його особливо чутливим до масажу.

Регулярно роблячи масаж, можна за якісь дві-три тижні повернути шкірі і м'язам свого тіла минулу пружність і красу.

При використанні матеріалів сайту, обов'язкове активне посилання на www.a-net.com.ua

 

Додати коментар

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

Захисний код
Оновити

067 160-40-52
050 131-75-33
044 229-65-88
без вихідних

Київ, вул. Миколи Лебедєва, 14а

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!