10
жовт.

Написав @-net on 10 жовтня 2011.

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

антицеллюлитный массажМасаж дуже хороший помічник в боротьбі з целюлітом. В комплексі з правильним харчуванням і фітнесом, масаж здатний назавжди позбавити від цієї проблеми. Кращий час для антицелюлітного масажу - ранок. Не лінуйтеся перед душем приділити 20-30 хвилин масування проблемних зон. Долоні прицьому повинні бути сухими і теплими. Можете використовувати тальк, антицелюлітний крем, масажне масло для того, щоб руки зручно ковзали потілу. Для більш глибокого ефекту користуйтеся спеціальними антицелюлітними масажерами.


Антицелюлітний масажер
- це один з найпопулярніших видів масажерів для використання в домашніх умовах. Дія масажера грунтується на дії різних типівмасажу на організм. Енергійний і дбайливий масаж допомагає лімфатичній системі організму усунути головну причину целюліту - зайву вологу, в результаті чого досягається зменшення припухлості шкіри. Інтенсивниймісцевий масаж забезпечує виділення зайвої рідини, яка потім виводитьсяприродним шляхом.

В нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір масажерів. Після масажу потрібно прийняти душ і нанести денний антицелюлітний засіб.
Практикуйте 4 основні техніки.
Погладжування - рух, яким ви обов'язково починаєте і закінчуєте масаж. Легко погладжуйте стегна, сідниці, живіт. Як і всі техніки, погладжування виконується знизу вгору.
Розтирання. Цей спосіб повторює попередній, але руки вже не ковзають, азрушують шкіру з одного боку в бік. Не дуже старайтеся під час розтирання. Сила натискання має бути однаковою. Цей прийом виконуємо круговими рухами.

Разминання. Існує два способи розминання. Вони слідують один за одним. Поверхневий спосіб: шкіру просто відтягують і відпускають. Глибокий спосіб:захоплюють якомога більшу ділянку і розминають як тісто обома руками.

Постукування - це спосіб, заснований на серії ударів різної інтенсивності. Наносьте удари руками, стиснутими в кулак. Можна бити суглобами стислих вкулак пальців, тоді ефект буде більш глибоким. Розслабте м'язи під час цієїпроцедури, щоб не відчувати болю.
Будь масаж, будь то антицелюлітний або класичний, повинен закінчуватися погладжуванням. Легко пройдіться подушечками пальців по масажуватим місцях, немов малюєте різні завитки. Все, масаж закінчено.
І головне, не забувайте про регулярність. Регулярний масаж з часом значно зменшить видимі прояви целюліту.

При використанні матеріалів сайту, обов'язкове активне посилання на www.a-net.com.ua

Додати коментар

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

Захисний код
Оновити

без вихідних

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!