10
жовт.

Масаж для обличчя

Написав @-net on 10 жовтня 2011.

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

массаж лицаМасаж люди застосовують з давніх часів. Він служить ефективним засобом для зміцнення і збереження здоров'я шкіри, попереджує появу зморшок. Масаж сприятливо впливає на м'язи і судини, підтримує еластичність шкіри, зберігає її свіжість і захищає від передчасного старіння. Масаж очищає від продуктів розпаду і допомагає простимулювати обмін речовин. Занадтовеликі жирові відкладення на щоках теж можна зменшити систематичним масажем. При відкладенні жиру масаж є найдієвішим засобом.

Масаж не можна робити, не проконсультувавшись з лікарем. При деяких захворюваннях шкіри масаж робити не можна. Наприклад, заборонений масаж при запальних процесах шкіри обличчя, посиленому зростанні волосся на обличчі, герпесі, плоских бородавках.
Існує кілька методик масажу обличчя. Масаж треба проводити легко, без напруги. Його виконують подушечками другого, третього, четвертого пальців рук. Масажують особа строго по певним «масажних» лініях від середини лоба до країв, від носа і перенісся у напрямку скронь, від куточків губ - до мочок вух. Масаж починають з легкого погладжування, потім м'яко поплескують по тим самим лініях. Допускається злегка бив круговий м'яз ока, знизу від зовнішнього кута - до внутрішнього, зверху - навпаки. Якщо на лобі багато зморшок, то можна проводити як поздовжнє, так і поперечне биття і погладжування. Підборіддя масажується більш енергійно, всією кистю руки.
Курс масажу особи - 10 процедур. Сеанс становить 7 - 10 хвилин. Рекомендується робити масаж щодня або через день. Після закінчення курсу рекомендується проводити підтримуючий масаж раз на тиждень.
Після масажу шкіру необхідно промокнути серветкою, щоб зняти залишки крему. Якщо вам треба відразу ж вийти на вулицю, то обличчя треба припудрити і накласти косметику.

Інший спосіб масажу: на обличчя і шию нанести досить товстий шар жирного крему. Потім розподілити його рівномірно, злегка натискаючи подушечками пальців. Лоб масажується середнім і безіменним пальцями круговими рухами від перенісся до скронь. Середнім пальцем треба масажувати бічну поверхню носа, а потім носової хрящ. Дуже м'яко масажувати шкіру біля очей, починаючи від внутрішнього куточка, по верхніх повік, до зовнішнього кута ока. Щоки слід масажувати трьома пальцями, починаючи від кута губ у напрямку до скронь. Зморшки, що йдуть від куточків губ, масажувати пальцями від підборіддя по напряму до куточків губ. По підборіддю і вилицях енергійно поплескувати пальцями. Шию масажувати навскоси то однієї, то іншої долонею, обходячи щитовидну залозу. На завершення поплескувати по всьому обличчю і робити легкі погладжують руху. Цей масаж займає близько 20 хвилин.
Існує ще й лікувальний масаж. Це один з видів косметичного масажу. Його застосовують при жирній пористій шкірі, наявності вугрів, в'ялою шкірі і зниженому тонусі м'язів. Завдяки лікувального масажу посилюється кровообіг, поліпшується живлення шкіри, активізується виділення з шкірних залоз скупчився секрету, підвищується тонус шкіри і м'язів. Але цей масаж робиться тільки фахівцем-косметологом в косметологічних лікарнях і кабінетах.

Масаж можна замінити такою процедурою: нанести тонкий шар крему і бив обличчя кінчиками пальців 2 - 3 хвилин у напрямку від носа, цим можна збільшити приплив крові до шкіри, і якщо для масажу застосований вітамінізований крем або крем, який містить фізіологічно активні витяжки рослин, то це призведе до підвищення обміну речовин і посилить живлення шкіри.

При використанні матеріалів сайту, обов'язкове активне посилання на www.a-net.com.ua

 

Додати коментар

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

Захисний код
Оновити

без вихідних

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!