Массажеры для ног.

02
жовт.

Кращі масажери для ніг

Написав @-net on 02 жовтня 2011.

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

массажеры для ног купитьМало що може зрівнятися з масажем ніг і стоп. Це дуже приємна процедура, що знімає втому, яка веде в тонус, і розслаблююча все тіло. Масаж ніг активізують кровообіг, перешкоджає появі варикозних вузлів і набряків ніг, знімає важкість у ногах і судоми литкових м'язів.
Механічний масаж ніг на сьогоднішній день - це досить ефективний спосіб догляду за ногами, т. к. масажер дозволяє при мінімумі витрат часу і грошей провести якісну профілактику захворювань ніг, зняти втому, просто поліпшити настрій.

Умовно можна розділити їх на 2 групи: Масажери для ніг бувають різних конфігурацій і різної функціональності. 1) Масажери для ручного масажу. Зазвичай це недорогі вироби, що представляють собою валики або коліщатка з зубчиками.Перекочуючи ці коліщатка по стопі виходить ефект схожий з прогулянкою по камінцях.
2) Автоматичні масажери. Це досить дорогі пристрої, які дозволяють проводити повноцінний сеанс масажу в автоматичному режимі.
Сьогоднішні масажери для ніг - це досить складні технічні пристрої. Такі масажери здатні проводити або компресійний масаж, або вібромасаж, або роликовий масаж.Є також ряд пристроїв, які поєднують в собі ці види масажу. Деякі масажери для ніг оснащені пристроями підігріву, які набагато ефективніше дозволяють розслабити ноги.
Якість компресійного масажу в массажерах залежить в основному від кількості повітряних подушок в більшості масажерів 5 подушок, але їх кількість в деяких моделях може доходити до 12. Зазвичай багато подушок в тих массажерах, які крім масажу стоп дозволяють проводити ще й масаж литок.

массажеры для ног купитьВібромасаж в массажерах для ніг буває різноманітний залежно від конструкції. Він може проводитися за допомогою масажних роликів (кількість роликів може різнитися), а також може проводиться за рахунок віброплатформ, які імітують рух роликів, але надають при цьому більш якісний масаж, тому що на платформі встановлено безліч масажних елементів. Деякі моделі масажерів здатні масажувати пальці ніг. Це дозволяє робити спеціальна конструкція масажних елементів.
Якість роликового масажу також залежить від кількості масажних роликів і кількості програм, які вони здатні виконувати. Це може бути розминаючий масаж, масаж шиатцу і т.д.
Перед тим як купити масажер для ніг, варто звернути увагу на функціональність купується масажера. Чи зможете Ви з його допомогою масажувати тільки стопи або можливий так само масаж литок і пальців. Деякі моделі оснащені пультом дистанційного управління, різними програмами масажу, інтенсивність яких може регулюватися.
массажеры для ног купить

Ціни на масажери для ніг різняться досить сильно. Все залежить від складності масажера, кількості програм і фірми-виробника.
Ціни коливаються від 300 до 6000 тисяч гривень. Традиційно, японські масажери довльно дороги, хоча забезпечують досить високу якість масажу. Масажери європейських виробників займають середню цінову категорію при досить високій якості. Найдешевшими є китайські масажери, їх якість на даний момент досягає рівня європейських і японських аналогів. Купуйте для себе той, який буде підходити Вам за своєю функціональністю, габаритам і ціною.
Користуйтеся масажерами для ніг і будьте здорові!

При використанні матеріалів сайту, обов'язкове активне посилання на www.a-net.com.ua

 

 

Додати коментар

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

Захисний код
Оновити

067 160-40-52
050 131-75-33
044 229-65-88
без вихідних

Київ, вул. Миколи Лебедєва, 14а

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!