25
лют.

Лікувальні властивості нефриту.

Написав @-net on 25 лютого 2012.

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

купить массажер с нефритом www.a-net.com.uaНефрит - мономінеральна гірська порода, дуже високої в'язкості. Уламки нефриту дуже важко розколоти на шматки. Колір породи різноманітний - від майже білого через усі відтінки зеленого (жовтуватий, трав'янистий, смарагдовий, болотний) до майже чорного. Особливо цінується однорідний чорний нефрит, він дуже рідкісний.

Хімічна формула нефриту: Ca2 (Mg, Fe) 5 [Si4O11] 2 (OH) 2. В Китаї нефрит цінувався вище золота і срібла, які називають «каменем життя». Старовинна китайська прислів'я говорить: «Золото має ціну, нефрит же безцінний», «Не відполірований нефрит не виблискує». Конфуцій говорив про добру людину: «Його мораль чиста, як нефрит», «... Нефрит як сила пізнання, бо гладкий і блищить. Він як справедливість, бо у нього гострі краї, але вони не ріжуть. Він як покірність, бо прагне вниз, до землі. Він як музика, бо видає чисті, ясні звуки. Він як правдивість, бо не приховує вад, які лише підсилюють його красу. Він як земля, а його стійкість народжена горами і водою ».
Китайські філософи приписували нефриту п'ять основних достоїнств, що відповідають шести душевним якостям, його м'який блиск уособлює милосердя, його твердість - помірність і справедливість, напівпрозорість - символ чесності, чистота - втілення мудрості, і його змінність уособлює мужність.

польза нефрита www.a-net.com.uaУ листопаді 1997 р. в Книзі рекордів Гіннеса зафіксована унікальна знахідка в Китаї, брили нефриту вагою 260,76 т і розміром 7,95 x 6,88 x 4,1 м. Камінь, вперше виявлений 22 червня 1960 пролежав, згідно з розпорядженням уряду, на цьому ж місці 32 роки! У 1992 р. його переправили в місто Аімань, де вирішили побудувати буддійський храм, а з брили виліпити статую Будди. У листопаді 1995 р. парк був відкритий. Статуя Будди висотою в 6 метрів, виготовлена ​​з цілісного шматка нефриту молочного кольору. нефрит

З найдавніших часів нефріт вважається, мало не панацеєю від будь-яких захворювань. Камінь носили на тілі для лікування і профілактики абсолютно всіх недуг. У багатьох країнах світу кулі з нефриту застосовуються для масажу тіла та обличчя. Платівки з цього мінералу прикладають до хворих місць для полегшення болю при ударах, розтягненнях, ревматизмі. Вони здатні вилікувати запальні процеси в організмі.

нефритДорогоцінні камені високо цінувалися через їх здатність випромінювати енергетичні хвилі, які здатні проникати в тіло і активізувати приховані механізми лікування в організмі. Сучасна наука підтверджує, що ці хвилі існують, і те, що вони дійсно мають загальний оздоровчий вплив. Доведено, що енергія дорогоцінних каменів при нагріванні покращує кровообіг, посилює серцево-судинну систему, видаляє токсини з клітин, і, не в останню чергу, покращує імунну систему.

Тому сучасні масажні накидки і масажні крісла мають роли з нефриту, які при нагріванні дають інфрачервоне випромінювання. Делікатний нагрів від вашого інфрачервоного масажера роблять на вас ефект, порівнянний з якісним массажом. Який заспокоює нерви і розслабляє напружені м'язи. Ви відчуєте себе оновленим і відпочив, восстановившим фізичні і моральні сили.
Якщо Ви багато часу проводите сидячи, ваша робота пов'язана з комп'ютером, або Ви цілий день водите машину, Вам просто необхідно подбати про своє здоров'я. Купити масажну накидку з нефритовими ролами - це отримати якісний масаж в офісному кріслі, сидячи біля комп'ютера, або в автомобілі.

При використанні матеріалів сайту, обов'язкове активне посилання на www.a-net.com.ua

Додати коментар

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

Захисний код
Оновити

067 160-40-52
050 131-75-33
044 229-65-88
без вихідних

Київ, вул. Миколи Лебедєва, 14а

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!