10
жовт.

Купити здоров'я?

Написав @-net on 10 жовтня 2011.

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

купить здоровьеЯк говорить народна мудрість - здоров'я, це єдина цінність, яку не купиш загроші. В якійсь мірі - це правда. Однак навіть якщо ви не можете собідозволити відпочинок на дорогих курортах та обстеження в європейських клініках, то здоровий спосіб життя ніхто не скасовував. Найбільше навантаження протягом дня, та й усього життя людини, доводиться на хребет. Малорухливий спосіб життя, неправильна постава, багатогодинне просиджування за комп'ютером в незручній позі - все це негативно позначається на стані хребта. Крім того багато нехтують навіть простою зарядкою вранці.

Сучасні технології не стоять на місці і сьогодні за порівняно невеликі гроші можна відновити рухливість і здоров'я хребта. Мова йде про спеціальних массажерах. Сьогодні можна купити масажер на будь-який смак та колір, який стане панацеєю від багатьох захворювань хребта.

У чому ж переваги масажних крісел і чому саме їм віддає перевагу все більшелюдей? Завдяки різним модифікаціям і функцій, якими оснащені масажні крісла, можна отримати в будь-який момент якісний масаж, який за своєю ефективністю не поступається ручному. Багато крісла мають кілька варіантів масажних комплексів і дозволяють максимально ефективно впливати напроблемні зони. Інтенсивність, час і зону впливу також можна регулювати самостійно, залежно від власних відчуттів. Оскільки управління таким кріслом здійснюється за допомогою дистанційного пульта, то проблем зі зміноюрежимів не виникає.

Дуже ефективним буде і просто розслабляючий масаж для всього тіла в кінці важкого трудового дня або після інтенсивних фізичних навантажень. Прицьому багато сучасних масажних крісіл оснащені додатковими функціями, такими як прогрівання тіла під час сеансу масажу або ж функцією гойдання, аудіосистемою, підсвічуванням, функцією сканування тіла. Технологія сканування тіла дозволяє масажному крісла персоніфікувати виконання програми в залежності від особливостей складання тіла користувача крісла. Масажне крісло оснащено програмою, яка дозволяє, наприклад, визначити, вякому місці знаходяться плечі, а де починається шия. При масажі надійслані в програму дані використовуються для правильного позиціонування масажуючих елементів крісла. Технологія сканування за допомогою оптичного датчика була розроблена кілька років тому, і удосконалюючись з кожним роком використовується в японських кріслах Family Inada.

При виборі масажного крісла краще віддати перевагу лідерам з виробництва масажних крісел, таким як CASADA/ Німеччина, Family Inada / Японія які дають гарантію на свою продукцію. І тоді, це просте, на перший погляд апарат, буде радувати вас не один рік, даючи вашому організму молодість і здоров'я.

Не варто забувати про те, що масажне крісло може завдати шкоди організму, якщо користуватися ним незгодне рекомендацій. Не можна встановлювати крісло на нерівній поверхні, а також поблизу від нагрівальних приладів і в приміщеннях з підвищеною вологістю. Не можна піддаватися масажної процедури довше 30-ти хвилин. В цьому випадку відбувається зворотний ефект - м'язи, навпаки, починають більше забиватися при тривалому проведенні масажу. Після масажу потрібно пару хвилин спокійно посидіти, а потім вже вставати з крісла. Масажне крісло протипоказано в першу чергу для тих, кому протипоказаний будь масаж взагалі. Це особи, які страждають гострим варикозом, тромбозом, вираженої аневризмою, дерматитами різних видів і іншим шкірними захворюваннями і захворюваннями підшкірних тканин.

При використанні матеріалів сайту, обов'язкове активне посилання на www.a-net.com.ua

Додати коментар

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

Захисний код
Оновити

067 160-40-52
050 131-75-33
044 229-65-88
без вихідних

Київ, вул. Миколи Лебедєва, 14а

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!