11
лист.

Крісло Sogno

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

 

Ох, це незабутнє масажне крісло Sogno! Один погляд, один масаж в кріслі, і це очевидно, що Ви ніколи не покладете очей ні на яке інше крісло. Тільки МАСАЖНЕ КРІСЛО SOGNO!

Після першого ж сеансу масажу, Ви будете почувати себе набагато здоровіше, бадьоріше, а розкішний масаж не зрівняти ні з одним іншим масажним кріслом. Як тільки Ви поринете в масажне крісло Sogno, Ви відчуваєте, що все ваше тіло охопило комфортом і відпочинком. Незабутня техніка масажу, для будь-якій області вашого тіла, з високою точністю і можливістю вибору точки масажу, занурить Вас у досконалу релаксацію і задоволення. Ви можете зануритися в одну з багатьох програм масажу, яким наділено крісло. Крісло навчено спочатку сканувати Ваше тіло і потім доставляти повне задоволення від масажу. А м'яке ритмічне погойдування забезпечує повне розслаблення. Повітряні подушки огортають все тіло, від шиї до кінчиків пальців рук і ніг, даруючи унікальне відчуття акуратного, м'якого розминаючого масажу.

А чи знаєте Ви? Що Дизайн, розроблений відомим японським дизайнером Toshiyuki Kita, що живуть в Мілані, поклав початок стилю елегантної форми масажного крісла, що став зразком для наслідування багатьом виробникам.

Масажне крісло Sogno розроблено для всієї родини, в ньому передбачені програми масажу для молоді і старшого покоління, ранкового і вечірнього масажу. На даний момент це самий зроблений масажне крісло на ринку масажного обладнання!

Випробуйте масажне крісло Sogno, і Ви будете приємно здивовані якістю масажу, універсальністю крісла та його можливостей!

При копіюванні матеріалів з ​​сайту, обов'язкове активне посилання на www.a-net.com.ua

 

Додати коментар

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

Захисний код
Оновити

067 160-40-52
050 131-75-33
044 229-65-88
без вихідних

Київ, вул. Миколи Лебедєва, 14а

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!