Компанія Electrolux

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

electroluxКомпанія Electrolux є світовим лідером з виробництва побутової техніки для домашнього та професійного застосування. Щорічно в 150 країнах продається більше ніж 40 мільйонів виробів Electrolux. Історія всесвітньо відомого шведського концерну почалася з 1901 р., коли Аксель Веннер-Грензаснував фірму А.B.Lux. У 1912 р. компанія показала світові перший в історії людства побутовий пилосос. У 1919 р. з'явився бренд Electrolux. Пізніше Електролюкс потряс світ винаходом абсорбційного холодильника, який до цихпір виробляє холод від будь-якого джерела тепла.

 

Компания Electrolux За щорічним рейтингом журналу «Fortune» концерн Електролюкс входить всотню найбільших компаній світу.

Покупці високо цінують продукцію цього бренду і вже більше ста років відзначають її бездоганну якість, досконалість форм і функцій, надійність, екологічність і впровадження технологічних новинок.

Компанія спеціалізується на інноваціях, які ретельно розроблені на основі обширного розуміння споживача, для задоволення реальних потребкористувачів і професіоналів.

Electrolux виробляє холодильники, посудомийні машини, пральні машини, пилососи і кухонні плити під торговельними марками Electrolux, AEG-Electrolux, Zanussi. У 2010 році продажі в цілому по групі склали більше 11 мільярдів євро, а штат співробітників налічує 52000 осіб.

Electrolux сьогодні це світовий лідер в області побутової техніки та приладів для професійного використання.

067 160-40-52
050 131-75-33
044 229-65-88
без вихідних

Київ, вул. Миколи Лебедєва, 14а

Наші товари

Акции и Скидки!