15
жовт.

Яку модель зволожувача вибрати?

Написав @-net on 15 жовтня 2011.

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

увлажнитель воздухаЯку модель зволожувача вибрати і де купити з доставкою додому? Готуючись до зими, ми наглухо закладаємо вікна в наших будинках, включаємо на повну потужність обігрівачі і зовсім не замислюємося про те, що при цьому висушуємо повітря, знижуючи вологість до 20 - 30% при нормі 40 - 60%. Занадто сухе повітря призводить до того, що дерев'яні предмети, такі, як двері, вікна, меблі, починають жолобитися і розсихатися. Сухість шкідлива для кімнатних рослин, які перестають рости і починають засихати. Та й у людей знижена вологість не тільки викликає дискомфорт, а й завдає шкоди здоров'ю. Втрачає вологу шкіра набуває непривабливий вигляд і швидше старіє. Починають висихати слизові оболонки, на них гинуть мікроби, в звичайному стані захищають наш організм від інфекцій. В результаті знижується імунітет і працездатність. Найбільше від цього страждають діти.
Для підтримки відносної вологості в сучасній квартирі на комфортному рівні (медики рекомендують 40-60% при кімнатній температурі 20 ° С) в опалювальний сезон потрібно штучно зволожувати повітря, причому нерідко досить інтенсивно. Для цього використовують зволожувачі повітря.

Які бувають зволожувачі повітря? Зволожувачі повітря діляться на чотири категорії:

  • Універсальні очищувачі-зволожувачі повітря - мийки повітря.
  • Парові зволожувачі
  • Ультразвукові зволожувачі
  • Зволожувачі розпилового типу (атомайзери)

В універсальні очисники-зволожувачах повітря, підганяли вентилятором, проходить через вологий фільтр (зволожуючий картридж). Оскільки при випаровуванні вода поглинає тепло, то повітря не тільки насичується вологою, але і трохи охолоджується. Такий зволожувач має здатність регулювати вологість, оскільки, чим вона вища, тим повільніше відбувається випаровування. У своїй роботі зволожувачі використовують тільки демінералізовану (а краще - дистильовану) воду, в іншому випадку зволожуючий картридж швидко засмічується і його необхідно часто змінювати. Якщо доводиться застосовувати звичайну воду, то потрібно використовувати додатковий пом'якшуючий картридж, що зменшує "жорсткість" води. Продуктивність "холодних" зволожувачів 3,5 - 8 літрів / добу, споживана потужність 20 - 50 Вт.
«Миття повітря» зволожує повітря за допомогою саморегульованого «холодного» випаровування. Зазвичай елементами, які випаровують, бувають пластикові диски. Вони обертаються і в підсумку притягують краплі води з піддону. Бруд, що залишилася на дисках, змивається водою. Мийки повітря хороші тим, що у них немає змінних елементів і фільтрів. Зате в порівнянні з повітряочисниками вони виглядають громіздко. А ще в мийки час від часу потрібно заливати чисту воду і зливати брудну. Забувати про миття деталей теж не потрібно.

Наявність іонізуючого срібного стрижня в деяких мийках дозволяє воді позбутися від бактерій, вірусів та інших мікроорганізмів. Мийки можуть бути з функцією попередньої іонізації повітря. Таким чином, частки отримують негативний заряд. Вони прилипають до дисків, які з позитивним зарядом. Так мікрочастинки пилу затримуються, а погані запахи зникають.


Працюючи в автоматичному режимі, мийка повітря створює в квартирі оптимальний рівень вологості. Один нюанс: є такий режим, який дозволяє працювати приладу вночі абсолютно безшумно. На додаток до приладу не потрібно ніяких пристроїв, значить, клопоту менше. Досить тільки включити його один раз в три дні. І не забувати залити в нього воду. Два рази на місяць рекомендується протирати резервуар для води. Зволожуючі диски очищають і того рідше, один раз на місяць. До речі, є моделі, в яких повітря проходить через постійно зволожений фільтр. Просочення у нього антибактеріальна.

Парові зволожувачі. Принцип дії парового зволожувача дуже простий: воду змушують випаровуватися, доводячи до кипіння. На такому зволожувачі обов'язково встановлюється гигростат (прилад для визначення вологості повітря), який відключає прилад, як тільки вологість досягає необхідної величини. Парові зволожувачі можуть використовуватися не тільки для зволоження повітря, але і для інгаляцій при захворюваннях дихальних шляхів, для чого забезпечуються спеціальними інгаляторнимі насадками. У порівнянні з "холодними" і ультразвуковими, парові зволожувачі мають один недолік: вони споживають набагато більше енергії. Продуктивність парових зволожувачів 7 - 16 літрів / добу, споживана потужність 300 - 600 Вт.

Ультразвукові зволожувачі. Ці прилади мають невеликі габарити, малу споживану потужність і високу продуктивність, а тому є найбільш популярними. Принцип дії ультразвукових зволожувачів заснований на здатності п'єзоелектричних кристалів перетворювати електричні коливання в механічні. Через занурений у воду п'єзокристал передається ультразвук, що змушує його вібрувати. У воді утворюється декілька шарів підвищеного і зниженого тиску. Там, де тиск знижений, відбувається кавітація, тобто вода кипить при кімнатній температурі. У повітря викидаються дрібні частинки води, які підхоплює потік повітря від вентилятора і виносить їх в приміщення, де вони перетворюються в пару. Загалом, вода начебто кипить, але пар залишається холодним.

В ультразвукових зволожувачах, також як і в "холодних", використовується тільки демінералізована або дистильована вода. Оскільки вода при випаровуванні не нагрівається, то в повітря потрапляють усі містяться в ній речовини. В подальшому вони осідають на меблях і стінах, утворюючи тонкий білий наліт. Щоб цього не відбувалося, в деяких моделях зволожувачів передбачена установка картриджа для очищення води.

Існують також ультразвукові зволожувачі з попереднім підігрівом води. Перед використанням вода в цих приладах нагрівається до температури 85 - 90 ° С, при цьому велика частина містяться у воді мікроорганізмів гине. При розпиленні води також використовується холодний пар.

Найбільш досконалі моделі ультразвукових зволожувачів мають не тільки гігростати, але також дисплеї і пульти дистанційного управління. Продуктивність ультразвукових зволожувачів 7 - 12 літрів / добу, споживана потужність 40 - 50 Вт/

Зволожувачі розпилового типу (атомайзери). Принцип дії атомайзери заснований на розпиленні водяній суспензії, що складається з найдрібніших крапель діаметром 5 - 8 мкм. Виходячи з сопла форсунки, краплі пролітають кілька десятків сантиметрів і переходять в пароподібний стан. Продуктивність атомайзери - від 60 до 230 л / год, а коштують вони кілька тисяч доларів. Зрозуміло, ні в квартиру, ні в офіс такої суперагрегат не поставиш, вони використовуються тільки в промисловості.

Яку модель зволожувача вибрати і де купити з доставкою додому? Подивіться каталог зволожувачів повітря, у нас представлена ​​велика кількість найменувань зволожувачів, повітроочищувачів і іонізаторів повітря з докладними характеристиками і цінами! Для перегляду перейдіть за посиланням «зволожувачі повітря», «іонізатори повітря» ..

При використанні матеріалів сайту, обов'язкове активне посилання на www.a-net.com.ua

 

Додати коментар

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

Захисний код
Оновити

067 160-40-52
050 131-75-33
044 229-65-88
без вихідних

Київ, вул. Миколи Лебедєва, 14а

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!