Обладнання для салонів краси arrow Електрокоагулятори

Електрокоагулятори

3 200 Грн

Коагулятор косметологічний 112 застосовується для вилучень доброякісних утворень. Використовують для видалення бородавок, ускладнених вугрів, невусів, гострих кондилом, папілом, рубців, атером, старечих кератом і т.д. Застосовується в косметології, дерматології. Комплектується рукояткою з одним електродом.
электрокоагулятор

Якщо в ваш салон терміново вимагає придбати електрокоагулятор для видалення папілом, родимок, бородавок, ми пропонуємо купити апарат коагуляції. Який підійде для професійної роботи косметолога в салоні краси і косметологічному кабінеті.

Апарат коагуляції широко застосовується в апаратної косметології для видалення телеангіоектазій, видаленні доброякісних новоутворень (родимок, бородавок, папілом, ангіом, рубців, атером).

Коагулятор - косметологічний апарат, за допомогою якого проводиться припікання шкірної тканини змінним струмом високої частоти. Апарат для коагуляції генерує високочастотний електричний струм, який викликає нагрівання і розріз тканин в тому місці, де стикаються активний електрод і тканину. Який прекрасно справляється з будь-якими доброякісними утвореннями. Основна перевага коагулятора полягає в тому, що після процедури на зоні обробки не залишається ніяких рубців і шрамів. На місці видаленої папіломи або бородавки утворюється корочка, під якою формується новий епітелій, а через 10 днів вона відпадає.

Коагулятор косметологічний - професійне обладнання для косметологічного кабінету.


Востаннє змінено: 19.10.2021, 12:06
без вихідних

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!