15
жовт.

Що зробити з повітрям?

Написав @-net on 15 жовтня 2011.

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

увлажнители воздухаСкоро зима, починається опалювальний сезон у квартирах. Все більше часу ми починаємо проводити вдома, в теплі, біля телевізора. Ось і приходить час для генерального прибирання. Генеральне прибирання, яка має на увазі відмивання кожного сантиметра в будинку. А про повітрі Ви подумали? Або для Вас вплив на повітря в квартирі - це всього лише провітрювання?

Здавалося б, що можна зробити з повітрям у квартирі? Літає він, так би мовити, і нехай собі літає? Ох ні! Повітря в квартирі можна чистити, зволожувати і іонізувати.

Почнемо з очищення

Ви не замислювалися про те, скільки всього витає в повітрі? Пил, волосся, шерсть домашніх вихованців, мікроби, запахи всякі небажані ... Щоб всього цього стало менше, були придумані очисники повітря. Як правило, більшість воздухоочистителей мають фільтри, через які проходить повітря, залишаючи там все сміття. Купуючи такі очищувачі повітря, врахуйте, що фільтри потрібно періодично міняти. Але можна взяти мийку повітря, очищувач, наприклад, Очищувач повітря HEPA + UV-C від HoMedics (85 м2). Тим більше що вона не тільки чистить, але і зволожує повітря. І тут ми переходимо до наступної процедури - до зволоження.

Зволоження повітря

Раніше була поширена думка про те, що зволоження повітря потрібна тільки там, де є велика кількість квітів. Мовляв, квіточкам потрібен дуже вологе повітря. Однак зараз уже багато лікарі стверджують, що в приміщеннях, в яких є зволожувач повітря, мікробів набагато менше, а значить, і ризик захворіти зменшується. Зволожуйте повітря нашими ультразвуковими зволожувачами, особливо взимку, коли батареї (теоретично) нагрівають, а заодно і сушать його. Та й влітку не завадить. Тим більше, що при цьому присутній і деяке його охолодження.

Про тонкощі роботи різних типів зволожувачів повітря можна прочитати на сайті www.a-net.com.ua, де можна відразу і придбати вподобану модель. Але врахуйте, що у всіх є свої недоліки: так, парові зволожувачі можуть створити надмірну вологість на стінах, що супроводжується цвіллю; а від ультразвукових зволожувачів на меблях може з'явитися білий наліт, якщо у воді було багато солей. Найкраще - відразу розпитати менеджерів про те, який зволожувач підійде саме вашим умовам. Це заощадить не тільки ваші гроші і час, а й нерви.

Іонізація повітря

Після того, як повітря очищений, можна насичувати його негативними іонами, це особливо добре там, де працює багато техніки. Іонізатори роблять повітря таким, як, скажімо, в горах. Дихати таким повітрям набагато корисніше і приємніше.

Зараз очищення, зволоження і іонізація повітря набуває все більшого поширення. Часто прилади поєднують в собі всі ці функції, як наша мийка повітря. Є мініатюрні іонізатори, які можна поставити поруч з комп'ютером, поблизу, де безпосередньо Ви проводите все більше часу.

Так що якщо Ви все ще думаєте, що з повітрям у квартирі нічого поробити не можна - Ви сильно відстаєте від життя. Техніка вже зробила крок так далеко вперед, що прибирання (і навіть вологе прибирання!) Можна проробляти і в повітрі!

При копіюванні матеріалів з сайту, обов'язкове активне посилання на www.a-net.com.ua 

 

Додати коментар

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

Захисний код
Оновити

067 160-40-52
050 131-75-33
044 229-65-88
без вихідних

Київ, вул. Миколи Лебедєва, 14а

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!