7 причин купить увлажнитель воздуха.

02
жовт.

7 причин купити зволожувач повітря.

Написав @-net on 02 жовтня 2011.

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

увлажнители воздуха купить1). Сучасні зволожувачі очищувачі повітря представлені у всьому різноманітті дизайну, а деякі з них можуть претендувати на назву цієї родзинки Вашого будинку. Саме тому Вам не важко буде підібрати для себе найбільшвишуканий і стильний варіант.

2). «Миття повітря» багатьох виробників надають собою справжнє дивотехніки. Інтелектуальна система дозволяє автоматизувати процес управління. Можна бути впевненим, що «миття повітря» очистить навіть самі незначні забруднення.

3). Більше не варто уникати потужних великих зволожувачів повітря через підвищену галасливості - тепер вони працюють дуже тихо. І все це завдяки новітнім розробкам сучасних виробників, приділяє особливу увагу питанню комфортної експлуатації своїх виробів.


4). Навіть дитина зможе без праці включити / виключити очищувач повітря. Незважаючи на складність конструкції, керувати ним дуже легко, тим більше що більшість моделей оснащено російськомовним інтерфейсом, а також пультом дистанційного керування.

5).
Не потрібно стежити за тим, коли міняти або чистити фільтр: індикатор забруднення сам підкаже Вам про це. Процес чищення не завдасть жодного клопоту.

6). Більшість зволожувачів повітря оснащені регулятором потужності, який дозволяє використовувати звичайний режим для досягнення максимальної інтенсивності зволоження і більш щадний, безшумний і економічний режим для роботи в нічний час доби. «Миття повітря» також оснащені функцією відключення при недостатньому рівні води. Завдяки цій функції Ви можете не турбуватися про необхідність виключення зволожувача, який сам відключиться при необхідності.

7). Вологість повітря, при якій людина відчуває себе найбільш комфортно - влітку 60-75%, взимку 55-70%. У наших будинках навесні і влітку (в суху погоду) вологість не перевищує 40%, а восени і взимку, в опалювальний період, вона падає до 35-20%, при цьому страждають люди, особливо, діти. При низькій вологості прискоряться процес старіння шкіри, вона втрачає свою пружність і еластичність, а нам так хочеться продовжити свою молодість! При нормальній вологості повітря знижується ризик захворювань органів дихання. Зволожувачі повітря використовується при профілактиці носових кровотеч у дітей в опалювальний період.
З «мийкою повітря» Ви зможете бути впевнені, що дихаєте по-справжньому чистим, а значить, здоровим повітрям.

При використанні матеріалів сайту, обов'язкове активне посилання на www.a-net.com.ua

Додати коментар

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

Захисний код
Оновити

без вихідних

Наші товари

Виробники обладнання

Акции и Скидки!